ELİT ÇEVRE DANIŞMANLIK VE MÜHENDİSLİK

        Temmuz 2011’den itibaren Çorum ve civarı illerde hizmet vermekte olan Elit Çevre, yaşadığımız çevrenin sorunlarının farkında ve bu sorunlarla mücadele etmeyi görev edinen deneyimli ve dinamik mühendislerden oluşan ekibiyle en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemiştir.

        Kurulduğu günden bu yana yetkili çevre mühendisleri uzun yıllar özellikle arıtma tesisi işletmelerinde deneyim kazanmış olup, çalıştıkları işletmelerde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın yürürlükte olan bütün yönetmeliklerini sorunsuz ve başarılı bir şekilde uygulamışlardır.


        ELİT ÇEVRE DANIŞMANLIK VE MÜHENDİSLİK, sanayi kuruluşlarının yatırım ve faaliyetlerini Çevre mevzuatına uyumlu şekilde planlamaları, yürütebilmeleri, faaliyetlerinden kaynaklanan çevresel boyut ve etkilerini uluslararası kabul görmüş yönetim standartları çerçevesinde takip etmeleri, hukuki cezai risklerin ortadan kaldırılması amacıyla


        Elit Çevre ve Danışmanlık ;

  1. Çevre Danışmanlık Yeterlik Belgesi,
  2. Tehlikesiz Atıklar Toplama-Ayırma Belgesi,
  3. TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine ,

        Aynı zamanda kadromuz mühendisleri

Sahiptir.


MİSYONUMUZ

        Bütün canlıların ortak varlığı olan çevrenin, sürdürülebilir çevre ve sürdürülebilir kalkınma ilkeleri doğrultusunda korunmasını sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

        Kendi alanımızda etkin çözümler üretirken, sürdürülebilir çevre ve sürdürülebilir kalkınma uygulaması konusunda öncü kuruluşlardan biri olmaktır.


2015 © Copyright with Elit Çevre Danışmanlık ve Mühendislik
All Rights Reserved ®