ATIKSU ARITMA DANIŞMANLIĞI

        İşletmenizden kaynaklanan atık sulardan yönetmeliklerce belirlenmiş usullere göre numune alındıktan ve analizleri laboratuvarlarımızda yapıldıktan sonra en ekonomik ve en verimli Atıksu Arıtma Tesisi yapabilmek için hazırlıklara başlanılır ve inşaat şaması bittikten sonra kullanıma hazır olarak teslim edilir. Arıtma tesisi işletmeye alınmadan önce ve alındıktan sonra da danışmanlık hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız.

        Mevcut arıtma tesislerinin iyileştirilmesi ve işletilmesi ihtiyacı karşılamayan ve yetersiz yada yanlış yapılan arıtma tesisleri tarafımızdan yeniden ele alınarak en baştan fizibilite ve tasarım süreçlerinden geçirilerek iyileştirme ve revizyon işlemlerine tabii tutulmakta, böylece verimli bir şekilde işler hale getirilebilmektedir. Arıtma tesislerinin yapımı olduğu kadar işletilmesi de önemlidir. İyi koşullarda işletilemeyen arıtma tesisleri çevrenin korunması amacına hizmet etmeyecektir. İşte bu yüzden firmamız arıtma tesislerinin iyi işletilmesi, mevcut sorunlarının çözülmesi konularında da hizmet vermektedir.


ARITMA EKİPMAN TEDARİK VE BAKIMI

Arıtma Tesislerinde kullanılan, ihtiyaç duyulabilecek her türlü ekipman ve kimyasalları, ELİT ÇEVRE DANIŞMANLIK VE MÜHENDİSLİK güvencesiyle sizlere ulaştırıyoruz. Tedarikini yaptığımız ekipmanların bakımı konusunda gerekli hizmeti siz müşterilerimize sunabilmekteyiz.

ARITMA KİMYASALLARI

Proseslerinizde ihtiyaç duyulan arıtma kimyasallarını ELİT ÇEVRE DANIŞMANLIK VE MÜHENDİSLİK güvencesiyle iştiraklerimiz aracılığıyla sizlere sunuyoruz.2015 © Copyright with Elit Çevre Danışmanlık ve Mühendislik
All Rights Reserved ®